Tikka T3x TACT Zobrazit větší

Tikka T3x TACT

Nový produkt

T3x TACT se přizpůsobí i nejvyššímu tempu náročných lovců. Kompaktní velikost, Picatinny lišta, vertikální grip, široké předpažbí, klika závěru Teflon® a 20" polotěžká hlaveň činí  z T3x TACT spolehlivý přesný nástroj za všech okolností. Puška T3x TACT překonává běžné kategorie.

Více informací

46 990,00 Kč s DPH

Více informací

Závěr

Moderní závěr je vybaven dvěma mohutnými uzamykacími ozuby, účinným vytahovačem a pružinovým vyhazovačem pro spolehlivou funkci. Dvoupolohová pojistka zajišťuje kliku závěru i spoušť.

Lícnice

Ovládací kolečko pro nastavení výšky lícnice lze namontovat z obou stran.

Zásobník

Barevně označené zásobníky na 5-6 ran pro všechny modely T3 usnadňují oddělení různých ráží. K dispozici jako příslušenství.

Modulární pažba

Zbraň T3x má novou modulární pažbu, která má vyměnitelné pistolové gripy, což umožňuje měnit úhel úchopu při použití v nejrůznějších pozicích. Gripy jsou prodávány zvlášť. T3x syntetické pažbení také umožňuje měnit šířku předpažbí.

Vylepšená rukojeť

Grip, který nikdy neklouže! Syntetická pažba s novým asymetrickým vzorkem, který byl speciálně navržen pro pevný úchop za všech podmínek.

Vylepšené pohlcení zpětného rázu

Modely T3x přícházejí s novou technologií pohlcení zpětného rázu zbraně, který po výstřelu působí na střelce. Tato novinka Vám pomůže k tomu, že se budete moci soustředit pouze na přesnost a výstřelu.

Snížení hlučnosti

Syntetická pažba má v zadní části pěnovou výplň, která tlumí hluk. Již nikdy nevyplašíte Váš cíl!

Přepracované vyhazovací okénko

Zbraně T3x přicházejí s přepracovaným a rozšířeným vyhazovacím okénkem pro snadnější přebití.

Kovová krytka závěru

Robustnost a kvalita jdou ruku v ruce. Kovová krytka chrání zadní část závěru a úderník.

Technické parametry