Tikka T3x Sporter

Nový produkt

Zacíleno na úspěch - zážitek a bezkonkurenční přesnost.

Tikka vyvinula tuto ultimátní terčovou kulovnici ve spolupráci s finskou loveckou a sportovní asociací. Tato kulovnice je postavena tak, aby byla schopna fungovat na na nejvyšší úrovni sportovní střelby a současně mohla plnit funkci lovecké zbraně.

Více informací

50 990,00 Kč s DPH

  • Pravák
  • Levák

Více informací

Modulární pažba

Zbraň T3x má novou modulární pažbu s možností prodloužení jejího konce za pomoci speciálních nástavců. Nástavce jsou prodávány zvlášť.

Vylepšená rukojeť

Rukojeť, která nikdy neklouže! Syntetická pažba s novým asymetrickým vzorkem, který byl speciálně navržen pro pevný úchop za všech povětrnostních podmínek.

Vylepšené pohlcení zpětného rázu

Modely T3x přícházejí s novou technologií pohlcení zpětného rázu zbraně, který po výstřelu působí na střelce. Tato novinka Vám pomůže k tomu, že se budete moci soustředit pouze na sebe a výstřel.

Přepracované vyhazovací okénko

Zbraně T3x přicházejí s přepracovaným a rozšířeným vyhazovacím okénkem.

Nastavitelná lícnice a tlumící botka

Nastavitelná lícnice umožňuje nastavit optimální polohu oproti puškohledu. Lícovou část lze nastavit jak vertikálně, tak i horizontálně. Botka je vertikálně nastavitelná a může být prodloužena distančními podložkami pro lepší polohu při střelbě.

Lícnice s pamětí

Lícnice má integrovanou paměťovou funkci. Umožňuje střelecům uzamknout lícnici do určité výšky a polohy. Pokud je vyměněna, pozice se uloží do paměti.

Technické parametry