SABRE RED Obranný sprej proti psům Protector MK3
search
  • SABRE RED Obranný sprej proti psům Protector MK3
  • SABRE RED Obranný sprej proti psům Protector MK3
  • SABRE RED Obranný sprej proti psům Protector MK3
  • SABRE RED Obranný sprej proti psům Protector MK3
  • SABRE RED Obranný sprej proti psům Protector MK3

SABRE Pepřový sprej proti psům Protector MK3

SRP-MK3
449,00 Kč

S DPH

Sabre Red SRP-MK3 je speciální model určený k obraně proti psům. Lze jej pohodlně nosit díky integrovanému klipu.

Majitelé psů mají tendenci pečovat o všechny psy, a to i v případě útoku. Chcete se ujistit, že můžete chránit sebe a vašeho mazlíčka, ale také že nenecháte útočící zvíře s trvalým zraněním. Krátkodobé, humánní a pohodlné -  ideální řešení pro odrazení útočícího psa.

Množství

Každodenní úkoly, jako je venčení psa, by neměly přinášet žádné starosti. Chraňte sebe i svého mazlíčka před agresivními psy pomocí spreje Protector Dog s klipem na opasek. Kanystr spreje pro psy obsahuje 7 dávek pepřového spreje a dlouhý dosah spreje 15 stop (4,6 metru), díky němuž je mezi vámi, vaším psem a agresivním zvířetem více prostoru a vy můžete utéct do bezpečí. Složení spreje pro psy Protector poskytuje humánní, ale účinnou ochranu; Přírodní pepřové složení obsahuje 1,0 % majoritních kapsaicinoidů, což je maximální síla povolená Agenturou Spojených států pro ochranu životního prostředí (EPA). Součástí je klip na opasek, který se snadno nasadí na horní část opasku pro rychlý přístup. Sprej pro psy Protector je vyroben v USA.

  • Osobní ochrana, které můžete důvěřovat: SABRE, tvůrce produktu Protector, je značkou pepřových sprejů č. 1, které důvěřují policisté i spotřebitelé a lídrem v kategorii osobní ochrany. Sprej pro psy je vyroben v USA.
  • Humánní a účinný: pepřové spreje pro psy Protector jsou zcela přírodní a obsahují 1,0 % hlavních kapsaicinoidů, což je maximální síla povolená Agenturou Spojených států pro ochranu životního prostředí (EPA).
  • Zaručená formule SABRE s maximální silou v každém kanystru: Podle nezávislé studie provedené Univerzitou v Utahu je míra variability koncentrace účinných látek v pepřových sprejích 30%.  Díky exkluzivní HPLC laboratoři v oboru pouze společnost SABRE garantuje své složení s maximální silou v každém kanystru, aby vám pomohla zajistit klid, jistotu, spolehlivost a bezpečnost, když to nejvíce potřebujete.
  • Ochrana na bezpečnou vzdálenost: Dlouhý dosah 15 stop (4,6 metru) poskytuje ochranu na bezpečnou vzdálenost.
  • Zůstaňte v bezpečí díky bezplatnému bezpečnostnímu školení: Balení obsahuje odkazy na bezplatná školící videa, abyste byli v případě nebezpečí lépe připraveni na použití pepřového spreje SABRE.
SRP-MK3
Nové
Produkty

Naši zákazníci koupili také:

Objevte naše nejlepší produkty se speciální slevou