SABRE Osobní alarm

PA-01

Nový produkt

Zůstaňte v bezpečí na cestách díky možnosti zastrašit útočníka nebo přivolat pomoc s osobním alarmem SABRE s kroužkem na klíče.

Více informací

349,00 Kč s DPH

Více informací

Zůstaňte v bezpečí na cestách díky možnosti zastrašit útočníka nebo přivolat pomoc s osobním alarmem SABRE s kroužkem na klíče. Siréna s hlasitostí 120 dB je extrémně hlasitá a slyšitelná až do vzdálenosti 1 280 stop (390 metrů), což vám pomůže odradit útočníka a uniknout do bezpečí. Osobní alarm SABRE se snadno ovládá; stačí zatáhnout za kroužek na klíče a vyjmout kolík, aby se alarm rozezněl. Vraťte kolík, abyste alarm vypnuli. Ulehčete si starosti s vědomím, že osobní alarm využijete opakovaně díky vestavěné baterii s dlouhou výdrží. Kompaktní design je diskrétní a díky přiloženému kroužku na klíče jej můžete nosit všude s sebou na klíčích nebo na popruhu kabelky. Společnost SABRE, kterou vlastní a provozuje rodina již více než 45 let, je značkou č. 1, které spotřebitelé na celém světě důvěřují, pokud jde o pepřové spreje a je lídrem ve vývoji bezpečnostních programů a bezpečnostních videí pro maximalizaci bezpečnosti koncových uživatelů.

  • Osobní ochrana, které můžete důvěřovat: SABRE je značka pepřových sprejů č. 1, které důvěřují policisté i spotřebitelé a je lídrem v kategorii osobní ochrany.
  • Alarm upoutávající pozornost: Pomáhá odradit útočníka tím, že upoutá pozornost lidí v okolí, abyste mohli uniknout do bezpečí.
  • Snadné ovládání: Pro spuštění alarmu stačí vytáhnout kroužek na klíče a vyjmout kolík. Vraťte kolík, abyste alarm vypnuli. Osobní alarm můžete používat opakovaně a díky baterii s dlouhou výdrží jej nemusíte dobíjet.
  • Kompaktní a snadno přenosný: Kompaktní design je diskrétní, takže pro ostatní není zřejmé, že máte u sebe osobní alarm. Vestavěný kroužek na klíče se připevňuje ke klíčům a taškám, takže jej můžete snadno nosit všude s sebou.
  • Zůstaňte v bezpečí díky bezplatnému bezpečnostnímu školení: Balení obsahuje odkazy na bezplatná školící videa, abyste byli v případě nebezpečí lépe připraveni na používání osobního bezpečnostního alarmu SABRE.