SABRE Pepřový sprej pro běžce Jogger

Nový produkt

Získejte zpět své sebevědomí a běžte beze strachu s pepřovým gelem SABRE Runner s nastavitelným popruhem na ruku. Pepřový gel je bezpečnější s větším dosahem.

Více informací

349,00 Kč s DPH

Více informací

Získejte zpět své sebevědomí a běžte beze strachu s pepřovým gelem SABRE Runner s nastavitelným popruhem na ruku. Pepřový gel je bezpečnější s větším dosahem; tento kanystr obsahuje 35 dávek (5x více než konkurence) pro ochranu před více hrozbami a má působivý dosah 12 stop (4 metry) pro ochranu na bezpečnou vzdálenost. Díky exkluzivní laboratoři HPLC v oboru pouze společnost SABRE garantuje maximální sílu svého složení v každém kanystru, což vám pomůže zajistit klid, jistotu, spolehlivost a bezpečí, když to nejvíce potřebujete. Na rozdíl od pepřového spreje odolává pepřový gel zpětnému rázu větru a je bezpečný i pro použití v interiéru. Tento pepřový sprej je vyroben pro běžce a venkovní cvičení a je vybaven nastavitelným popruhem na ruku pro okamžitý přístup k ochraně, která zůstane na místě i během cvičení. Pásek na ruku je také opatřen reflexním logem SABRE, které zvyšuje vaši viditelnost pro řidiče v noci. Značkovací UV barvivo pomáhá úřadům identifikovat zasaženého agresora, takže se můžete soustředit na cestu do bezpečí. Pepřový gel SABRE se vyrábí v USA.

 • Osobní ochrana, které můžete důvěřovat: SABRE je značka pepřových sprejů č. 1, které důvěřují policisté i spotřebitelé a je lídrem v kategorii osobní bezpečnosti. Pepřový gel SABRE se vyrábí v USA.
 • Zaručená maximální síla formule SABRE v každém kanystru: Podle nezávislé studie provedené Univerzitou v Utahu má variabilita míry koncentrace účinných látek v pepřových sprejích 30% míru selhání. Díky exkluzivní HPLC laboratoři v oboru pouze společnost SABRE garantuje maximální sílu složení v každém kanystru, aby vám pomohla zajistit klid, jistotu, spolehlivost a bezpečí, když to nejvíce potřebujete.
 • Gel je bezpečnější s větším dosahem: Pepřový gel má impozantních 35 dávek v silném proudu gelu s dosahem 12 stop (4 metry). Pepřový gel odolává zpětnému rázu větru a na rozdíl od tradičních pepřových sprejů jej lze použít i v interiéru.
 • Nejlepší ochrana pro běžce: Nastavitelný pásek na ruku s reflexním logem drží pepřový sprej v dlani, abyste měli okamžitý přístup k ochraně a zároveň byli v noci lépe viditelní pro řidiče.
 • Zůstaňte v bezpečí díky bezplatnému bezpečnostnímu školení: Balení obsahuje odkazy na bezplatná školící videa, abyste byli v případě nebezpečí lépe připraveni na použití pepřového gelu SABRE.

Parametry:

 • Složení účinné směsi:  2% Oleoresin Capsicum, 0,67% vyšší capsaicinoidy
 • Váha spreje: 19 gramů
 • Účinný dosah střiku: cca 3,6 metru
 • Počet účinných dávek: 35
 • Vyrobeno v USA a certifikováno podle ISO 9001: 2008 s trvanlivostí 4 roky od data výroby
 • Balení obsahuje odkaz pro spotřebitele na správné použití