Filtry

Novinky

Svítilny Počet produktů: 20

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 20 položek
 • Taktické svítilny INOVA INFORCE byly navrženy a konstruovány s důrazem na velikost, váhu a užitné vlastnosti, za použití nejpokročilejších technologií, které jsou v současné době k dipozici.

 • Taktické svítilny INOVA INFORCE byly navrženy a konstruovány s důrazem na velikost, váhu a užitné vlastnosti, za použití nejpokročilejších technologií, které jsou v současné době k dipozici.

 • Taktické svítilny INOVA INFORCE WHITE byly navrženy a konstruovány s důrazem na velikost, váhu a užitné vlastnosti, za použití nejpokročilejších technologií, které jsou v současné době k dipozici.

 • Taktické svítilny INOVA INFORCE COLOR byly navrženy a konstruovány s důrazem na velikost, váhu a užitné vlastnosti, za použití nejpokročilejších technologií, které jsou v současné době k dipozici.

 • Multifunkční svítilna INOVA 24/7 vyráběná americkou firmou EMISSIVE ENRGY CORPORATION je jedinečnou svítilnou s mnoha možnostmi využití a bohatým příslušenstvím.

 • Americká firma BARSKA, jejíž výrobky distribuujeme a prodáváme v České a Slovenské republice zařadilado svého výrobního a prodejního programu v roce 2011 rovněž vysoce výkonné taktické / lovecké svítilny BARSKA FLX.

 • Vysoce výkonná taktická svítilna z výrobního sortimentu firmy Brontelight Technology s nejnovější a nejvýkonnější ultra jasnou LED diodou CREE XML-U2 o maximálním výkonu 700LM.

 • Luxusní, výkonná a velmi kvalitní LED svítilna z produkce firmy Brontelight Technology. Tubus svítilny je vyroben ze slitiny titanu. Svítilna Bronte Tu10-Ti je osazena posledním modelem ultra jasné a vysoce výkonné LED diody CREE XML-U2 o maximálním výkonu 500LM.

 • Kompaktní a výkonná kvalitní LED svítilna z produkce firmy Brontelight Technology. Svítilna Bronte X03 je osazena posledním modelem ultra jasné a vysoce výkonné LED diody CREE XML-U2 o maximálním výkonu 450LM.

 • Svítilna Viking S R3 byla navržena jako velmi výkonný a extrémně trvanlivý zdroj světla nejen pro potřeby lovců, speciálních jednotek, vojska a dalších ozbrojených sborů, ale pro všechny outdoorové aktivity. Svítilna Viking S R3 byla vyvinuta týmem evropských a ruských inženýrů na základě požadavků ruských speciálních jednotek a požadavků zkušených lovců...

 • Váhově lehká, výkonem mohutná svítilna pro profesionální použití. Svítilna INOVA T5 disponuje možností 4 světelných módů (jasné stálésvětlo, tlumené stálé světlo, jasné okamžité světlo ovládané taktickým spínačem a stroboskopické světlo). Na rozdíl od ostatních svítilen INOVA T je tato svítilna osazena spínačem na těle svítilny.

 • Svítilna INOVA T4 je vynikajícím příkladem vyspělé technologie. Je vybavena nejmodernější ion-lithium znovunabíjecí baterií. Výdrž této znovunabíjecí baterie zaručuje úsporu nákladů oproti konvenčním typům, a to při zachování maximálního výkonu. Znovunabíjecí baterie dodávaná v základním vybavení svítilny INOVA T4 a může být nabíjena až v řádu několika...

Zobrazeno 1 – 12 z 20 položek