Sako Počet produktů: 48

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 48 položek
 • Ráže: 9.3x74R Balení: 20 ks SAKO HAMMERHEAD Sako Hammerhead je těžký SP poloplášť s vázaným jádrem. Tvar a konstrukce střely jsou speciálně navrženy tak, aby zabraňovaly jádru v separaci a došlo k řízenému zahřibení s vynikajícím zastavovacím účinkem. Střela je velmi efektivní pro lov losů na krátké a střední vzdálenosti.

 • Ráže: 9.3X62 Balení: 20 ks SAKO ARROWHEAD Balisticky pokročilá střela (Swift Scirocco II®) s těžkou konstrukcí, vyrobená pro Sako společností Swift Bullets®. Polymerový hrot udržuje aerodynamickou formu, dokud nezasáhne tkáň. Konstrukce vázaného jádra zajišťuje rychlý šok, řízenou expanzi a vysokou retenci váhy.

 • Ráže: 9.3x62 Balení: 20 ks SAKO HAMMERHEAD Sako Hammerhead je těžký SP poloplášť s vázaným jádrem. Tvar a konstrukce střely jsou speciálně navrženy tak, aby zabraňovaly jádru v separaci a došlo k řízenému zahřibení s vynikajícím zastavovacím účinkem. Střela je velmi efektivní pro lov losů na krátké a střední vzdálenosti.

 • Ráže: 8x57JS Balení: 20 ks SAKO HAMMERHEAD Sako Hammerhead je těžký SP poloplášť s vázaným jádrem. Tvar a konstrukce střely jsou speciálně navrženy tak, aby zabraňovaly jádru v separaci a došlo k řízenému zahřibení s vynikajícím zastavovacím účinkem. Střela je velmi efektivní pro lov losů na krátké a střední vzdálenosti.

 • Ráže: 8x57JS Balení: 20 ks SAKO GAMEHEAD Tradiční a přesný SP poloplášť. Vynikající všestranná lovecká střela na lov malých až středně velkých zvířat.

 • Ráže: 8x57JRS Balení: 20 ks SAKO HAMMERHEAD Sako Hammerhead je těžký SP poloplášť s vázaným jádrem. Tvar a konstrukce střely jsou speciálně navrženy tak, aby zabraňovaly jádru v separaci a došlo k řízenému zahřibení s vynikajícím zastavovacím účinkem. Střela je velmi efektivní pro lov losů na krátké a střední vzdálenosti.

 • Ráže: 8x57JRS Balení: 20 ks SAKO GAMEHEAD Tradiční a přesný SP poloplášť. Vynikající všestranná lovecká střela na lov malých až středně velkých zvířat.

 • Ráže: 300 Win Mag Balení: 20 ks SAKO ARROWHEAD Balisticky pokročilá střela (Swift Scirocco II®) s těžkou konstrukcí, vyrobená pro Sako společností Swift Bullets®. Polymerový hrot udržuje aerodynamickou formu, dokud nezasáhne tkáň. Konstrukce vázaného jádra zajišťuje rychlý šok, řízenou expanzi a vysokou retenci váhy.

 • Ráže: 300 Win Mag Balení: 20 ks SAKO SUPER HAMMERHEAD Silně opláštěná nefragmentující střela zajišťuje řízenou expanzi. Vázané jádro poskytuje vysokou retenci hmotnosti, což vede k efektivní penetraci. Konstrukce boat-tale pro vysokou balistickou efektivitu a hladší trajektorii.

 • Ráže: 300 Win Mag Balení: 20 ks SAKO SUPER HAMMERHEAD Silně opláštěná nefragmentující střela zajišťuje řízenou expanzi. Vázané jádro poskytuje vysokou retenci hmotnosti, což vede k efektivní penetraci. Konstrukce boat-tale pro vysokou balistickou efektivitu a hladší trajektorii.

 • Ráže: 300 Win Mag Balení: 20 ks SAKO HAMMERHEAD Sako Hammerhead je těžký SP poloplášť s vázaným jádrem. Tvar a konstrukce střely jsou speciálně navrženy tak, aby zabraňovaly jádru v separaci a došlo k řízenému zahřibení s vynikajícím zastavovacím účinkem. Střela je velmi efektivní pro lov losů na krátké a střední vzdálenosti.

 • Ráže: 308 Win Balení: 20 ks SAKO RACEHEAD Tence opláštěná střela s otevřenou špičkou a seříznutým koncem boat-tale byla vyvinuta výhradně pro soutěžní střelbu. Když je potřeba přesnost na dlouhé vzdálenosti, vyžadujte jedinou střelu, která zajstí výhru.

Zobrazeno 1 – 12 z 48 položek