Heckler & Koch P30SK V3

Nový produkt

Model P30SK je nejnovější modifikací úspěšné P30. Jedná se o subkompaktní model vyvíjený pro EDC (every day carry). Z hlediska techniky se jedná o plnohodnotnou verzi P30, pouze zmenšenou do subkompaktního balení. Nechybí tedy blokace úderníku, vypouštění bicí pružiny (ve verzi V3) apod.

Více informací

21 200,00 Kč s DPH

Více informací

Model P30 vznikal jako služební pistole, vhodná i pro každodenní nošení. Model P30 používá klasický Browningův závěr. Rám pistole je vyrobený z polymeru s výztuhami z kevlaru. Má vnější kladívko, stav nabité nábojové komory je indikován na pravé straně závěru. P30 byla už přijata do několik evropských policejních agentur. Vynikající hmotnost a vyvážení umožňuje snadné střílení, ovládání a přesnost. Otevřený zářez hledí se světelnými kontrastními body umožňuje rychlé a přesné zjišťování cílů, a to i za špatných světelných podmínek. Pistole má ovládací prvky pro leváky i praváky

Spoušťové ústrojí

V3 je klasické dvoučinné ústrojí pokud je vybitá bicí pružina = spuštěný kohout. Můžete tedy vystřelit bez natažení závěru, pokud máte náboj v komoře. Případně kohout předepnout do vodorovné polohy. V této poloze ovšem i při zajištění pojistkou nemůžete zbraň uložit do pouzdra.

Technická data

Typ P30SK
Ráže 9mm Luger
Princip funkce Modifikovaný browningův závěr
Kapacita zásobníku 10 ran
Rozměry
Délka 163 mm
Šířka 34.8 mm
Výška 116.0 mm
Délka hlavně 83 mm
Záměrná 136.0 mm
Hmotnost
Zbraň 680 g
Zásobník 77 g

Prodej pouze držiteli příslušné skupiny zbrojního průkazu a nákupního povolení.