Seznam produktů podle značky CCI

Munička Cascade Cartridges, Inc. (CCI) byla založena v roce 1951 pane R. Speerem a sídlí ve státě Idaho. Firma je světově známá svou produkcí zejména malorážkové munice, civilní a služební munice do krátkých zbraní a zápalek.

Munice CCI RIMFIRE

Firma sama sebe označuje jako nejvýznamnějšího světového výrobce nábojů s okrajovým zápalem. V nabídce najdete všechny ráže (.17HMR, .17Mach2, .22LR, .22WMR) a širokou paletu střel, kterými jsou jednotlivé typy osazeny. Své naleznou jak terčoví střelci (např. .22LR Pistol Match), tak i lovci (střely hollow point, Game Point nebo TNT).
Ekonomická značka BLAZER pak nabízí malorážkovou munici za skutečně neobvykle příznivou cenu, aniž by byla jakkoli dotčena jejich kvalita.
Ze střeliva CCI bude mít radost nejen hobby střelec, ale i lovec nebo sportovní střelec.

Zápalky CCI
Základem úspěchu zápalek CCI jsou moderní zápalkové slože, nejnovější technologie kompletace zápalek při hromadné výrobě a důsledná mezioperační kontrola. Zápalky CCI jsou vyhlášené díky své iniciační spolehlivosti, konstantním zážehem slože a snadnou lisovatelností do lůžka náboje. Z těchto důvodů jsou zápalky CCI nakupovány mnoha světovými výrobci střeliva. Naše společnost nabízí kompletní sortiment zápalek CCI pro munici do krátkých a dlouhých zbraní, stejně jsko pro černopraché zbraně a předovky.
Všechny nabízené výrobky jsou certifikovány Českým úřadem pro zkoušení zbraní a střeliva.

Videa firmy CCI

www.cci-ammunition.com

Použité filtry